PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142844}

Robocop

RoboCop: Prime Directives
5,6 981
ocen
5,6 10 1 981
Robocop
powrót do forum serialu Robocop

spartaczony robocop

ocenił(a) serial na 5

I nie wiem jak ten film ocenić, bieda totalna, Robocop w wersji dla ubogich. Nie ma tu nic, co by chociaż dorównywało najsłabszej części 3 amerykańskiego Robocopa, nuda na całej linii, każdu następny odcinek filmu zniecheca do ogladania następnego. Zobacze jak dalej pójdzie, chociaż nawet w 4 częsci nie licze na jakąś rewelacje, ale przynajmniej dam sobie spokój z tym gniotem, będe miał zaliczonego spartaczonego Robocopa.

ocenił(a) serial na 5
Chris1985

Ale chyba dam 5/10 bo 4 część nawet mi się podobała i chyba największe wrażenie na mnie zrobiła - czego sie oczywiście nie spodziewałem. :)

ocenił(a) serial na 7
Chris1985

Ja tez "zaliczam" te filmy. Juz mam 22 odcinki za soba i dwie czesci tego serialu. Czyli spodziewam sie, ze czwarta czesc nie bedzie taka zla.
Jeszcze przede mna :-)

ocenił(a) serial na 3
Chris1985

RoboCop: Prime Directives to produkcja jednak nisko budżetowa, miniserial więc niczego dobrego nie można było się spodziewać. Jednak podoba mi się z perspektywy serii komiksowej Marvela rozwinięcie wątku takiej postaci jak RoboCable

ocenił(a) serial na 7
Rinzler

W ostateczności także mi się spodobał, był bardzo mroczny.

ocenił(a) serial na 3
_Michal

Kilka też nawiązań do filmowej trylogii jest, np scena w której James Murphy grzebie w komputerze by dowiedzieć się czegoś o projekcie RoboCop i tu pojawia się imię i nazwisko - Bob Morton. Są też migawki z pierwszego filmu, informacja o próbach skonstruowania nowego robota - RoboCain z filmu drugiego. Czy wreszcie wątek Cadillac Heights, który odnosi się do filmu trzeciego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones