PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706365}
6,9 3 110
ocen
6,9 10 1 3110
Ascension
powrót do forum serialu Ascension

W takim momencie kończyć historię po prostu nie wypada.

Cielo89

Nie wiadomo, stacja SyFy jeszcze oficjalnie nie podjęła decyzji.
W założeni te 3 odcinki miały być pilotem serialu, tak jak to zrobili przy Battlestar Galactica. Jeżeli pilot się spodoba widzom, a stacji spodoba się oglądalność to mieli zamówić pierwszy sezon.
Czy zamówią? Cho..a ich wie.
Pozostaje jedynie mieć nadzieję że w przyszłym roku zobaczymy dalsze przygody załogi Ascension ;)

mateuszm1995

PS. Jeżeli nie zamówią tego sezonu, to się wkurzę. W momencie gdy fabuła się rozkręca, wyskakują napisy końcowe. Tak się nie robi :D

mateuszm1995

Jest 2018 rok i nie ma informacji o kolejnych odcinkach.

Cielo89

Na imdb pisze, że pierwszy sezon ma mieć 6 odcinków na wikipedi to samo. Skąd macie takie informacje, że tylko 3 ?

maf2

miało być 6, ale w końcu zrobili 3 dłuższe

ocenił(a) serial na 7
mateuszm1995

w zasadzie jakby podzielić każdą część na 2 odcinki 40-minutowe to by wyszło 6 odcinków, więc czasowo to jedno i to samo ;)

ocenił(a) serial na 7
mamDownA

nigdzie nie mogę znaleźć napisów do 3 części. Oglądaliście po angielsku?

użytkownik usunięty
freeman94

Też szukałem,nie ma napisów po polsku i chyba już nikt nie zrobi.Pozostaje obejrzeć z angielskimi napisami.Dobre do nauki ;) taki sposób chyba.

freeman94

Ja oglądałem po angielsku, ale poczekaj trochę a na pewno będą i polskie napisy ;)

ocenił(a) serial na 7
freeman94

W razie czego napisy już są na np ; )

freeman94

Jeszcze ktoś w Polsce nie zna angielskiego, może jest nadzieja dla tego kraju.

ocenił(a) serial na 6
mateuszm1995

Chyba raczej wszystkie są takie długie i pewnie będą jeszcze 3 kolejne
http://www.filmweb.pl/serial/Ascension-2014-706365/episodes#rok2014

ocenił(a) serial na 6
WujekChu1ek

Faktycznie połączyli masz rację. poczytałem trochę na ten temat

WujekChu1ek

Oglądałem właśnie 3 odc i na koniec w napisach pisze coś takiego: episodes 5, episodes 6.... i jakieś nazwiska
o czwórce, jednak nic. A może to te 5 i 6 jako połączony 3

PS. właśnie ten 3 odc najbardziej mi się podobał :)

ocenił(a) serial na 7
Cielo89

Mam nadzieję, że nie bo będą to jak zwykle pomyje. (Mini) Serial niezły, a jak na SyFy wręcz genialny. Jak mówią fizycy - udanego eksperymentu się nie powtarza.

Cielo89

Zgadzam się. To najlepszy początek serialu jaki widziałem. Może z tego być coś wielkiego. Obecność Trtlicia Helfer nasunęła skojarzenia z Battlestarem i byłbym bardzo zawiedziony, gdyby nie kontynuowali tej serii.

ocenił(a) serial na 7
Cielo89

Ogólnie jest duża szansa na kontynuacje http://seriable.com/ascension-season-2-plans-confirmed-syfy-eyes-long-term-commi tment/ oglądalność była całkiem niezła w porównaniu na przykład do takiego Helix czy Z Nation które w tej samej stacji dostały drugie sezony...

ocenił(a) serial na 5
jaffat

''Z nation'' będzie mieć 2 sezon ?

ocenił(a) serial na 6
blysk_2

Ponoć będzie...
http://www.syfy.com/znation
google nie boli...

ocenił(a) serial na 5
WujekChu1ek

o to dobra wiadomość

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones