PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595077}

Magnetyczne tornado

Metal Tornado
3,8 1 233
oceny
3,8 10 1 1233
Magnetyczne tornado
powrót do forum filmu Magnetyczne tornado

Nie wymienię wszystkich idiotyzmów, bo w połowie straciłam rachubę. Jak koleś na początku wewnątrz sporego pola magnetycznego zadzwonił z komórki? w ogóle komórki w takim polu w tym filmie działają w 8 przypadkach na10. drugi takie pole powinno wyczyścić dane na jego komputerze, o ile się orientuję, na komórkach w sumie też. A tamten dzieciak co go syn tego psorka znalazł? z rana przez pół czaszki powinna znacznie mocniej krwawić niż skaleczenie w palec.
i w ogóle nie zakumałam o co im chodziło z tym sposobem rozwalenia tornada. To tam zasysanie tlenu miało do zniszczenia pola magnetycznego? Halo! magnetyzm działa w próżni, z tym oparto cały pomysł "Heliosa".
i pomijam już takie głupoty które można przełknąć w stylu barwienia pola magnetycznego na niebiesko, żeby było widać, bo trudno robić film o czymś czego nie widać.
i może film były nawet przyzwoity ale te bzdury zbytnio się rzucały w oczy.

Anaterka

hmm dwa to dość słaby przykład tych wszędobylskich idiotyzmów. a tak poza tym to samo pole magnetyczne nic nie musi uszkadzać wszystko zależy od wartości indukcji elektromagnetycznej. tomograf wytwarza indukcję do 3T co MOŻE ale nie musi działać tak jak napisałaś. inna kwestia że zapewne pole magnetyczne generujące w jakiś sposób wielkie tornado zapewne było by znacznie silniejsze. tak czy inaczej raczej szkoda mi czasu na ten film zastanawia mnie tylko dlaczego główna bohaterka grała chyba w 3 podobnych filmach. po niezłej roli w Cube można było liczyć na coś więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones