PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777}

Cube

7,0 171 343
oceny
7,0 10 1 171343
7,1 14
ocen krytyków
Cube
powrót do forum filmu Cube

Zmarnowany potencjał

ocenił(a) film na 6

Fabuła i pomysł jak dla mnie świetne, ale gra aktorska to w tym filmie jakaś jedna wielka pomyłka. Ogólna aranżacja całości i budowanie dramaturgi też jakieś porażające nie są, także ogólnie dałbym 5/10, ale ponieważ uwielbiam, gdy w filmie nie ma happy endu i dla mnie zawsze pozostanie to walorem, to daję 6/10.

ocenił(a) film na 6
kurusi1

Dokładnie to samo pomyślałem po seansie, najgorsze chyba było to "aktorstwo", Tylko upośledzony dawał radę i czasami Worth. Drażniło mnie też jak diabli to, że potrzebowali niedorozwiniętego geniusza żeby sprawdzać trzycyfrowe liczby pierwsze (srsly?)... No i to że ta cała matematyczka niby też była genialna a nie wiedziała, że liczby zakończone cyfrą parzystą z zasady nie są liczbami pierwszymi i nie trzeba się im przyglądać ani oblicza żeby to wiedzieć, to wiedzą już dzieci w podstawówce. 6/10 głownie za pomysł i to że mimo iż postacie aktorsko bardzo słabe to jednak jakoś w trakcie fabuły się zmieniały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones