PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777}

Cube

7,0 171 209
ocen
7,0 10 1 171209
7,2 13
ocen krytyków
Cube
powrót do forum filmu Cube

Co jest ciekawe, w tym filmie większość osób wcale nie ginie z powodu pułapek sześcianu. Zabijają się nawzajem (z największym udziałem Quentina, ale przecież nie tylko). Tutaj upatrywałbym klucza do interpretacji tego filmu.

Jeżeli sześcian reprezentuje życie i jego przeszkody, to owszem, można na nich polec, ale bardziej trzeba uważać na ludzi. I jak daleko można się posunąć, żeby osiągnąć swoje cele? I jak pozostać przy tym człowiekiem?

Zło nie tkwiło w sześcianie. Sześcian wydobywał zło z ludzi. Taka moja skromna opinia.

Na dobrą sprawę, odwalić im mogło gdziekolwiek - ale idealną areną by pokazać kim są naprawdę ,były sześciany - bo dla każdego z nich ten teren był znany ale jednocześnie był im obcy

użytkownik usunięty

Zapomniales zaznaczyc że opis moze zdradzac fabule

ocenił(a) film na 8

Gdzieś pisałem, powtórzę na filmweb. Cube to mózg psychicznie chorego człowieka, który tylko czasem ma kontakt z rzeczywistością - przebłysk kojarzenia=widzenia rzeczywistości

ocenił(a) film na 7

To prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones