PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777}

Cube

7,0 171 367
ocen
7,0 10 1 171367
7,1 14
ocen krytyków
Cube
powrót do forum filmu Cube

Pani doktor jest wymarzoną panią doktor, która dba o innych i się o nich troszczy. Powiedzcie mi, widzieliście kiedyś taką panią doktor? Normalnie lekarze mają wszystkich głęboko w czterech literach. Kolejki po parę miesięcy do lekarza bo tabliczka na gabinecie, że robi 8h, a po 2 czy 3 godzianch wychodzi lejąc na kolejke chorych i idzie na drugi etap do prywatnej kliniki. Oczywiście w tej publicznej kasę weźmie normalnie za 8h. Także wizja pani doktor totalnie nietrafiona w tym filmie.
Policjant- na początku też mocno stereotypowy. Wprowadza porządek, uspokaja wszystkich. Dobrze, że potem stał sie typowym policjantem czyli psem, który nie jest och ochrony i przestrzegania prawa, a od brania łapów i tym podobnych.
Ogólnie pomysł na film dobry, ale można było inaczej podejść do poszczególnych bohaterów.

ocenił(a) film na 8
criginold

Akurat znam takiego lekarza. I go zareklamuję, a co. Profesor Wojciech Beuth się nazywa.

ocenił(a) film na 6
criginold

Lekarze nie mają za bardzo czasu na zajmowanie się pacjentem, bo nasz kochany rząd zwala na nich z każdym rokiem nowe, biurokracyjne obowiązki i zwyczajnie to zabiera sporo czasu. Nie mam zamiaru tu bronić ogółu lekarzy, ale jak widzę te sejmowe przepychanki, to nawet lekarzy zaczyna mi być szkoda.
A co do Cube, ciekawy pomysł na film.;)

ocenił(a) film na 3
criginold

co się tak tego lekarza uczepiłeś? Jaki jest Twój problem? Potraktuj to po prostu jako fikcję filmową i problem z głowy o.O

criginold

Trzeba by było zrobić taki Cube w po PRL'owskiej Polsce :D

ocenił(a) film na 8
criginold

no nie zlalem sie czytajac komentarz a czy to byl polski lekarz i czy ustawialy sie do niego kolejki (nie kazdy lekarz w polsce jest tak zly jak piszesz) ? w szescianach sie nie odbebnia dniowki i idzie do domu, a podejscie do filmow to masz jak do reality show

criginold

Wg mnie bohaterowie specjalnie są tak przedstawieni, tzn. stereotypowo.

"Dobrze, że potem stał sie typowym policjantem czyli psem, który nie jest och ochrony i przestrzegania prawa, a od brania łapów i tym podobnych."
Skąd tyle jadu do policji? A może prowokujesz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones