PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777}

Cube

7,0 171 367
ocen
7,0 10 1 171367
7,1 14
ocen krytyków
Cube
powrót do forum filmu Cube

Ten film to sztuka właśnie, psychologiczne studium ludzkiej mentalności i zachowań, relacji interpersonalnych w sytuacji zagrożenia.
Znacznie lepszy od "Cube:2", tam przekombinowano z fabułą i efektami, ten jest wspaniały i warto poświecić czas na zrozumienie dzieła.

ocenił(a) film na 7
kampinosek1990

Zgadzam się z jednym "ale".
Pomysł bardzo dobry, ALE gra aktorska leży i kwiczy. Może właśnie dlatego ludzie nie dostrzegają potencjału tej produkcji. Jak dla mnie tylko potencjału...

ocenił(a) film na 8
verydeadswan

Bez przesady z tą grą aktorską, akurat w 1 części prezentuje się przyzwoicie. Gdybyś mówiła o "dwójce", to zapewne bym się zgodził. Tam to dopiero poniosła ich fantazja, chyba zdecydowali się ta czystą komedię.

ocenił(a) film na 7
grimmjow1990

No cóż, może gościu, który grał "nieprzystosowanego". Kreacja policjanta była tragiczna,a matematyczkę równie dobrze mógłby zagrać Pinokio. Ale to tylko moje zdanie:)

ocenił(a) film na 8
verydeadswan

Tylko, że ten film miał bardzo niski budżet a wyszedł dobry film dlatego dałem 9, gdyby to była jakaś hollywoodzka produkcja to dałbym 7.

ocenił(a) film na 7
Psychol324

Rozumiem, że gdyby był produkcji polskiej, to dałbyś 10? :)

ocenił(a) film na 8
verydeadswan

Gdyby był stworzony w Kambodży czy innym biednym kraju to byłby wyczyn.

ocenił(a) film na 8
Psychol324

Właśnie, pomysł na film jest naprawdę genialny, wykonanie może troszkę gorsze, no ale jak na taki budżet nie oczekujmy cudów :)

ocenił(a) film na 10
Nie_pytaj

popieram było ok.

ocenił(a) film na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones