PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777}

Cube

7,0 171 343
oceny
7,0 10 1 171343
7,1 14
ocen krytyków
Cube
powrót do forum filmu Cube

śmiechu warte!!!

ocenił(a) film na 1

Jak ktoś w moim otoczeniu chociażby wspomni o tym filmie, to śmiać mi się chce. Co to wogóle miało być?? Gdzie sens, efekty, napięcie?? Czyżby producenci o tym zapomnieli?? Komercja dla amerykańskich wymogów się kłania....

ocenił(a) film na 9
dull

nie zgadzam sie!!!
mysmy chyba ogladali inne filmy. cube to arcydzielo!!! rzadko kiedy film trzyma w takim napieciu jak ten. efekty dzwiekowe sa niesamowite!!! jeden z lepszych filmow jakie w zyciu widzialem!!!

ocenił(a) film na 2
Adam_Do_

Czy po 18 latach leki zaczęły działać?

dull

A Zoolanderowi dałeś 10/10. Brawo. Albo wiecznemu studentowi 8. Nie znasz się i tyle. Jak śmiesz się w ogóle wypowiadać?

dull

popieram to jakieś gówno

newaccount13

Za młody jesteś żeby coś popierać.

użytkownik usunięty
newaccount13

Spoko. Hostelowi 3 daliście 10/10. Wyśmienicie. Widać, że znacie się na rzeczy. (Dla niekumatych - w momencie kiedy to piszę, zdjęcia do trzeciej części Hostel ledwo się zaczęły... o ile w ogóle się zaczęły). Ponadto Wzgórza mają oczy (remake), Frontière(s) dostały po 10/10. Ambitne.

ocenił(a) film na 10
newaccount13

Cube jest bardzo dobrym filmem przy bardzo małym budżecie więc o czym wy tu mowicie. Autor tematu napisal "gdzie efekty"... W dupie, żeby film był dobry muszą być super efekty.. ?

ocenił(a) film na 8
dull

a ja mam nieodparte wrażenie żeś głupi i mało doświadczony że tak się wyrażę ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones